Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reinnoire Adobe Creative Cloud (pentru 12 luni)

Număr anunț
DA40777778
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
MASTERY ELECTRONICS SRL (CUI RO3323561)
Cod CPV
79822500-7 · Servicii de proiectare grafica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.750 RON
Valoare atribuită
5.750 RON
Data publicării
07.07.2026 14:17
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.750 RON

din 5.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.