Ofertă acceptată Cumpărare directă

FARFURIE DESERT 20 CM WHITE

Număr anunț
DA40774810
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39221210-2 · Farfurii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,20 RON
Valoare atribuită
144,20 RON
Data publicării
07.07.2026 12:06
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,20 RON

din 144,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.