Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vesela/tacamuri pentru sectiile spitalului, utilizate la servirea mesei pacientilor internati
- Număr anunț
- DA40774612
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- IKEA ROMANIA S.A. (CUI 17547941)
- Cod CPV
- 39221110-1 · Vesela (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.308,84 RON
- Valoare atribuită
- 9.308,84 RON
- Data publicării
- 07.07.2026 11:59
- Termen limită
- 12.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.07.2026 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.308,84 RON
din 9.308,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro