Ofertă acceptată Cumpărare directă

Velox- DEZINFECTANT ultra-rapid pentru SUPRAFETE , PE BAZA DE ALCOOL 70%

Număr anunț
DA40777463
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
DINTECHMED DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 54303151)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.200 RON
Valoare atribuită
15.200 RON
Data publicării
07.07.2026 14:03
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
08.07.2026 07:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.200 RON

din 15.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.