Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VITAMINA B1 +VITAMINA B12 +HIDROCORTIZON HF 100MG+AMIODARONA+
- Număr anunț
- DA40774281
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135,44 RON
- Valoare atribuită
- 135,44 RON
- Data publicării
- 07.07.2026 11:46
- Termen limită
- 12.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.07.2026 07:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135,44 RON
din 135,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro