Ofertă acceptată Cumpărare directă

FABI PRO - DETERGENT PARDOSELI DEZINFECTANT MOV 5L CANISTRA

Număr anunț
DA40779947
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare atribuită
50 RON
Data publicării
08.07.2026 07:43
Termen limită
13.07.2026 17:00
Data finalizării
08.07.2026 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50 RON

din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.