Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TORK PROSOP MIDI DERULARE CENTR. REFLEX, ALB, 300M/ROLA, 857 PORTII (6 ROLA/BAX), M4 473242
- Număr anunț
- DA40779923
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.599 RON
- Valoare atribuită
- 4.599 RON
- Data publicării
- 08.07.2026 07:35
- Termen limită
- 13.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.07.2026 08:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.599 RON
din 4.599 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro