Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezerva rezerve mop mopuri bumbac cu suport din plastic rotund 350 g 350g 350 gr 350gr IMP

Număr anunț
DA40773735
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.506 RON
Valoare atribuită
1.506 RON
Data publicării
07.07.2026 11:22
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
08.07.2026 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.506 RON

din 1.506 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.