Acasă · Licitații
· Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DULCEAȚĂ DE DOVLECEI
- Număr anunț
- DA40782743
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- BUCĂTĂRIA CĂLINA S.R.L. (CUI 49836263)
- Cod CPV
- 15332200-6 · Dulceturi si marmelade; jeleuri de fructe; piureuri si paste de fructe sau de fructe cu coaja lignifiata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.840 RON
- Valoare atribuită
- 3.840 RON
- Data publicării
- 08.07.2026 10:41
- Termen limită
- 13.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.07.2026 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.840 RON
din 3.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro