Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLA PROSOP HARTIE AMBALATA INDIVIDUAL, 2 STRATURI, 100 m

Număr anunț
DA40781609
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
Furnizor / câștigător
BIOTECH GROUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO40946572)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132 RON
Valoare atribuită
132 RON
Data publicării
08.07.2026 09:49
Termen limită
13.07.2026 17:00
Data finalizării
08.07.2026 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132 RON

din 132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.