Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de Stabilizare pentru Telefon

Număr anunț
DA40784407
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE AL MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 44202834)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
742,98 RON
Valoare atribuită
742,98 RON
Data publicării
08.07.2026 11:55
Termen limită
13.07.2026 17:00
Data finalizării
08.07.2026 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

742,98 RON

din 742,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.