Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tinci alb adeplast 25 kg interior/exterior conf.referat nr.25295/7.07.2026

Număr anunț
DA40781639
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545,40 RON
Valoare atribuită
545,40 RON
Data publicării
08.07.2026 09:50
Termen limită
13.07.2026 17:00
Data finalizării
08.07.2026 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

545,40 RON

din 545,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.