Acasă · Licitații
· Medicamente impotriva ectoparazitilor, incluzand medicamentele impotriva scabiei, insecticidele si insectifugele (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UNGUENT CU SULF (DERMOSAN S) SI ELIQUIS 5 mg X 60 compr.
- Număr anunț
- DA40784041
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33691300-3 · Medicamente impotriva ectoparazitilor, incluzand medicamentele impotriva scabiei, insecticidele si insectifugele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.540 RON
- Valoare atribuită
- 4.540 RON
- Data publicării
- 08.07.2026 11:39
- Termen limită
- 13.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.07.2026 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.540 RON
din 4.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro