Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aleze protectie pentru pat pled absorbant absorbante dimensiune 90x60cm EVONY pret pe bucata
- Număr anunț
- DA40784561
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA SOCIALA BOCSA (CUI 15175086)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 33771100-6 · Absorbante igienice sau tampoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 316,50 RON
- Valoare atribuită
- 316,50 RON
- Data publicării
- 08.07.2026 12:03
- Termen limită
- 13.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.07.2026 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
316,50 RON
din 316,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro