Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat aparate de ras de unica folosinta cu 3 trei lame si banda de cauciuc IMP

Număr anunț
DA40780016
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33720000-3 · Aparate de ras si truse de manichiura sau de pedichiura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81 RON
Valoare atribuită
81 RON
Data publicării
08.07.2026 07:59
Termen limită
13.07.2026 17:00
Data finalizării
08.07.2026 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81 RON

din 81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.