Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUMAMED FORTE SIROP 200MG/5ML X 30ML (AZITHROMYCINUM)

Număr anunț
DA40766399
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,36 RON
Valoare atribuită
495,36 RON
Data publicării
06.07.2026 12:39
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
08.07.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,36 RON

din 495,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.