Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vestiar dulap haine metal cu 8 usi compartimente o polita 4X2 1175x450x1800 CU MONTAJ ASAMBLAT B4U I

Număr anunț
DA40785869
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39141300-5 · Dulapuri compartimentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
958,71 RON
Valoare atribuită
958,71 RON
Data publicării
08.07.2026 13:08
Termen limită
13.07.2026 17:00
Data finalizării
08.07.2026 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

958,71 RON

din 958,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.