Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Otrava soareci RODEX PASTA BAIT, 5 KG-REV VAG SIMERIA
- Număr anunț
- DA40787774
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
- Cod CPV
- 24456000-5 · Rodenticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144,15 RON
- Valoare atribuită
- 144,15 RON
- Data publicării
- 08.07.2026 14:42
- Termen limită
- 13.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2026 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
144,15 RON
din 144,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro