Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detartrant Nufar 1 L,Domestos 1 L conf.referat nr.24597/2.07.2026

Număr anunț
DA40773691
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,82 RON
Valoare atribuită
143,82 RON
Data publicării
07.07.2026 11:20
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
09.07.2026 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,82 RON

din 143,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.