Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci menaj 120 l Forte 10 set,Saci menaj 60 l Fortino conf.referat nr.24597/2.07.2026
- Număr anunț
- DA40773500
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,60 RON
- Valoare atribuită
- 235,60 RON
- Data publicării
- 07.07.2026 11:11
- Termen limită
- 12.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2026 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235,60 RON
din 235,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro