Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicatoare și stâlpi pentru semnalizarea zonelor supravegheate video

Număr anunț
DA40753321
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
Furnizor / câștigător
MARTEN ENERGY S.R.L. (CUI 35902944)
Cod CPV
34992300-0 · Indicatoare stradale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269.710 RON
Valoare atribuită
269.710 RON
Data publicării
02.07.2026 15:46
Termen limită
14.07.2026 17:00
Data finalizării
09.07.2026 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269.710 RON

din 269.710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.