Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANSAMENT ADEZIV STERIL HELP-PORE 5X7 CM, 15X10 CM, 10X10 CM, 20X10/PLASTURE/PLASTURI / PANSAMENTE

Număr anunț
DA40790563
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228 RON
Valoare atribuită
228 RON
Data publicării
09.07.2026 09:28
Termen limită
14.07.2026 17:00
Data finalizării
09.07.2026 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228 RON

din 228 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.