Atribuită
Anunț de participare
Servicii tehnice de scenă - suport spații interioare și exterioare-FiTS2019
- Număr anunț
- SCN1043101
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
- Furnizor / câștigător
- BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 15972430)
- Cod CPV
- 51313000-9 · Servicii de instalare de echipament audio (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 992.000 RON
- Valoare atribuită
- 992.000 RON
- Data publicării
- 12.05.2019 22:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1017941
- Termen limită
- 24.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047993
Documente
Documentația de atribuire
- CS-Anexa1-Echipamente Indoor.pdf.p7s
- CS-Anexa2-Echipamente Outdoor.pdf.p7s
- CS-Anexa-Echipamente Indoor+Outdoor Detaliu.xlsx.p7s
- DA-CC.pdf.p7s
- DA-C Sarcini.pdf.p7s
- DA-F-Anexe.xlsx.p7s
- DA-F.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047993.pdf
- ModelContract_DF1047993.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Backstage Sound International S.R.L. CUI RO 15972430
Valoare atribuită
992.000 RON
din 992.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro