Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Urogliss-gel x 25 seringi-Pharmazeutische Fabrik Montavit AT COMBINATII UROGLISS
- Număr anunț
- DA40781661
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,51 RON
- Valoare atribuită
- 142,51 RON
- Data publicării
- 08.07.2026 09:52
- Termen limită
- 14.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2026 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142,51 RON
din 142,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro