Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,2% sub estimat
Furnizare material lemnos, debitat, finisat
- Număr anunț
- CN1011200
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- MONTECLAS SRL (CUI 29482048)
- Cod CPV
- 03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.020.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.589.500 RON 7,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.05.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1019995
- Termen limită
- 18.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 091-218268
- Documentație de atribuire
- DF1047633
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract material lemnos (model).doc.p7s
- FisaDate_DF1047633.pdf
- Formulare material lemnos.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MONTECLAS SRL CUI RO 29482048
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FLORINVEST S.R.L. CUI 20462926
Valoare atribuită
5.589.500 RON
din 6.020.000 RON estimat
7,2%
Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 430.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.