Atribuită Atribuire

Achizitie Router Wireles HASEPE 4G LTE Wifi 6, Router wireless 4g cat4 , 150 mbs , slot sim ,conform comanda 25419/08.07.2026, referat nr. 24671/02.07.2026, oferta nr. 25347/08.07.2026, factura nr. 0692/08.07.2026, chitanta nr. 27ROCRAMB 270304149871/09.07.2026 . Valoare achizitie 222.31

Număr anunț
DAN2804839
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
HSP MARKET PROFI S.R.L. (CUI RO46105137)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
222,31 RON
Data anunțului
09.07.2026 14:09

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.