Atribuită
Atribuire
Achizitie servicii de curierat 1 buc x 14.87 ron ,conform comanda 25419/08.07.2026, referat nr. 24671/02.07.2026, oferta nr.25347/08.07.2026 factura nr. 0692/08.07.2026, chitanta nr. 27ROCRAMB 270304149871/09.07.2026 . Valoare achizitie 14.87
- Număr anunț
- DAN2804865
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- HSP MARKET PROFI S.R.L. (CUI RO46105137)
- Cod CPV
- 64120000-3 · Servicii de curierat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 14,87 RON
- Data anunțului
- 09.07.2026 14:15
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.