Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi de pentru bucatarie cuptor cuptoare protectie 250 grade bumbac ignifug lungi lungime 43 cm
- Număr anunț
- DA40794837
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
- Cod CPV
- 18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.376 RON
- Valoare atribuită
- 1.376 RON
- Data publicării
- 09.07.2026 13:01
- Termen limită
- 14.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2026 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.376 RON
din 1.376 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro