Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGA COLECTAT URINA 2000 ML, CU SUPAPA SI EVACUARE=AUG 2026 MS=REF28409=DF177=POZ.634

Număr anunț
DA40780380
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI RO41024228)
Cod CPV
33141615-4 · Pungi pentru recoltarea urinei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
08.07.2026 08:39
Termen limită
13.07.2026 17:00
Data finalizării
09.07.2026 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 2.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.