Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusă perfuzie Onco VL ON90
- Număr anunț
- DA40791255
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.225 RON
- Valoare atribuită
- 2.225 RON
- Data publicării
- 09.07.2026 10:01
- Termen limită
- 14.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2026 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.225 RON
din 2.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro