Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EPINEPHRINUM sol. inj. 1mg/ml
- Număr anunț
- DA40788980
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.948,50 RON
- Valoare atribuită
- 7.948,50 RON
- Data publicării
- 08.07.2026 16:31
- Termen limită
- 14.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2026 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.948,50 RON
din 7.948,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro