Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alcool sanitar spirt medicinal 70 % 500ml 500 ml 0.5l 0.5 l litri avizat Ministerul Sanatatii
- Număr anunț
- DA40789401
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26,70 RON
- Valoare atribuită
- 26,70 RON
- Data publicării
- 09.07.2026 08:00
- Termen limită
- 14.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2026 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26,70 RON
din 26,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro