Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPRAY ANTIESCARA CU ARGINT COLOIDAL=AUG 2026 MS=REF28409=DF177=POZ.880

Număr anunț
DA40787824
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
39230000-3 · Produse cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
08.07.2026 14:44
Termen limită
14.07.2026 17:00
Data finalizării
09.07.2026 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.