Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPRESOR SCROLL EMERSON ZP144KCE

Număr anunț
DA40751454
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
ALYROK RENEW S.R.L. (CUI 45164763)
Cod CPV
42123300-0 · Compresoare pentru echipamente frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.920 RON
Valoare atribuită
54.920 RON
Data publicării
02.07.2026 13:55
Termen limită
14.07.2026 17:00
Data finalizării
09.07.2026 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.920 RON

din 54.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.