Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa schimbare catater venos central

Număr anunț
DA40795448
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
Cod CPV
33171300-2 · Kituri sau truse peridurale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.925 RON
Valoare atribuită
22.925 RON
Data publicării
09.07.2026 13:30
Termen limită
14.07.2026 17:00
Data finalizării
09.07.2026 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.925 RON

din 22.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.