Ofertă acceptată Cumpărare directă

sonda alimentatie CH6,CH8, sonda aspiratie CH8,CH10

Număr anunț
DA40792504
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
43132300-0 · Sondeze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
920 RON
Valoare atribuită
920 RON
Data publicării
09.07.2026 11:02
Termen limită
14.07.2026 17:00
Data finalizării
09.07.2026 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

920 RON

din 920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.