Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGA Alba- Reparatie Baie de nisip
- Număr anunț
- DA40795452
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- LABEXPERT SERVICE SRL (CUI RO37871402)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.155 RON
- Valoare atribuită
- 7.155 RON
- Data publicării
- 09.07.2026 13:31
- Termen limită
- 14.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2026 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.155 RON
din 7.155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro