Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Buletin de verificare SOMATOM go.Top seria 181931
- Număr anunț
- DA40787194
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.840 RON
- Valoare atribuită
- 7.840 RON
- Data publicării
- 08.07.2026 14:12
- Termen limită
- 14.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2026 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.840 RON
din 7.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro