Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLUTIE RINGER sol perf. 250ml + GLUCOSUM sol. perf. 5% 250ml
- Număr anunț
- DA40788909
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.468,70 RON
- Valoare atribuită
- 6.468,70 RON
- Data publicării
- 08.07.2026 16:14
- Termen limită
- 14.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.07.2026 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.468,70 RON
din 6.468,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro