Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Furnizare centrala termica OS Fantanele - DS Bacau
- Număr anunț
- SCN1177325
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.041 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2026 08:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1135607
- Termen limită
- 23.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1274911
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Foaie de capat.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274911.pdf
- Model contract furnizare.pdf.p7s
- Model formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
M & M SOLUTII TERMICE SRL CUI RO37335390
Valoare atribuită
0 RON
din 45.041 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 45.041 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.