Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BRANULE, CATETERE INTRAVENOASE CU VALVA 20 G= 1000 BUC, 22 G = 4000 BUC
- Număr anunț
- DA40578064
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.570 RON
- Valoare atribuită
- 2.570 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 18:32
- Termen limită
- 14.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.06.2026 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.570 RON
din 2.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro