Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fucidin 20mg/g-crema x 15 g-Leo Pharma DK ACIDUM FUSIDICUM
- Număr anunț
- DA40794426
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33631100-3 · Antifungice de uz dermatologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172,72 RON
- Valoare atribuită
- 172,72 RON
- Data publicării
- 09.07.2026 12:40
- Termen limită
- 14.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2026 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
172,72 RON
din 172,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro