Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer conditionat portabil Trotec PAC 3500, Capacitate 12.000 Btu, Debit 440mc/ora, Telecomanda, Displ

Număr anunț
DA40793397
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
ALT ALECO GROUP SRL (CUI RO18701703)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.260,35 RON
Valoare atribuită
8.260,35 RON
Data publicării
09.07.2026 11:46
Termen limită
15.07.2026 17:00
Data finalizării
10.07.2026 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.260,35 RON

din 8.260,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.