Ofertă refuzată Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 0,9% 100 ml (NATRII CHLORIDUM)

Număr anunț
DA40796872
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.283,90 RON
Valoare finală
5.283,90 RON
Data publicării
09.07.2026 14:41
Termen limită
15.07.2026 17:00
Data finalizării
10.07.2026 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.