Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET ASPIRATIE CU MANER YANKAUER / SET ASPIRATIE YANKAUER, Lungime tub 2,1m EUROMED

Număr anunț
DA40775015
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33141640-8 · Drenaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359,10 RON
Valoare atribuită
359,10 RON
Data publicării
07.07.2026 12:15
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
10.07.2026 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359,10 RON

din 359,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.