Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGA MS POMPA PT FILTRARE SMARTLINE ECO 5000L
- Număr anunț
- DA40799306
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42122000-0 · Pompe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 396,40 RON
- Valoare atribuită
- 396,40 RON
- Data publicării
- 10.07.2026 09:00
- Termen limită
- 15.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2026 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
396,40 RON
din 396,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro