Ofertă acceptată Cumpărare directă

TOPAX 66 11KG Agent de curățare și dezinfecție lichid

Număr anunț
DA40794108
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
ATU14260100 ECOLAB GMBH
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.071 RON
Valoare atribuită
1.071 RON
Data publicării
09.07.2026 12:24
Termen limită
14.07.2026 17:00
Data finalizării
10.07.2026 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.071 RON

din 1.071 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.