Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelope, Camere, Faruri, Sonerii, Sparay, Sa

Număr anunț
DA40798694
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
DAR BIKE SRL (CUI RO28432548)
Cod CPV
34432000-4 · Piese de rezerva si accesorii pentru biciclete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.330,58 RON
Valoare atribuită
4.330,58 RON
Data publicării
10.07.2026 08:18
Termen limită
15.07.2026 17:00
Data finalizării
10.07.2026 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.330,58 RON

din 4.330,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.