Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat

COLUMBIA AGAR+ 5%SHEEP BLOOD

Număr anunț
DA40567545
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.487 RON
Valoare atribuită
1.453,22 RON 2,3% sub estimat
Data publicării
08.06.2026 09:31
Termen limită
13.06.2026 17:00
Data finalizării
09.06.2026 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.453,22 RON

din 1.487 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 33,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.