Acasă · Licitații
· Servicii de evaluare a impactului asupra mediului (EIA), altele decat cele pentru constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII ELABORARE STUDIU EVALUARE ADECVATĂ ȘI RAPORT MEDIU - DS BIHOR
- Număr anunț
- DA40802727
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- BREB MARIANA-GEORGIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 47129444)
- Cod CPV
- 90711400-8 · Servicii de evaluare a impactului asupra mediului (EIA), altele decat cele pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 10.07.2026 12:00
- Termen limită
- 15.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.07.2026 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro